دستگاه حکاکی مدل HPS-200

استفاده از دستگاه پرتابل زمانی صورت می گیرد که قطعه مورد نظر دارای حجم یا وزن بالایی باشد و استفاده از دستگاههای حکاکی ثابت مقدور نگردد. در این موارد دستگاه پرتابل روی قطعه مورد نظر فیکس گردیده و عملیات حکاکی به آسانی انجام می پذیرد . به طور مثال : شاسی خودرو – شیرآلات سنگین – سایتهای نفت گاز و ….

دستگاه حکاکی مدل HPS-200 ، مدل پایه دستگاه پرتابل بوده و مدل های مختلف بر اساس نیاز مشتری در سایزها  و یا با فیکسچرهای مخصوص تولید می گردند.


مشخصات دستگاه :

 

ابعاد هد دستگاه 25   mm
محدوده حکاکی 200*100   mm
ارتفاع کارگیری —————-
وزن 10   kg
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه 2
عمق حکاکی 0.1 -1   mm
فشار باد 4-6 BAR
روش حکاکی INDENT MARK کوبشی
نوع موتور Steper
محور حرکتی line slide+ liner gide
تغذیه 12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی RS232 & USB
حافظه جانبی SD Card

 


دستگاه حک ضربه ای سری SPS-HPS

همان طور که از نام این دستگاه مشخص عملیات حکاکی را به روش ضربه ای انجام می دهد. این سری از دستگاه های حک جهت حکاکی انواع شماره، متن و یا طرح بر روی انواع فلزات و یا مواد سخت می باشند.

از جمله ویژگی هایی که برای این روش می توان ذکر کرد عبارتست از قابلیت اطمینان بالا، کیفیت حک مناسب، سرعت خوب و هزینه پایین است.  این سری از دستگاه های حک ضربه ای در دو نوع حک ضربه ای پنوماتیکی ( اعمال نیرو به وسیله باد ) و حک ضربه ای مگنتیک ( اعمال نیرو به وسیله ایجاد مغناطیس و حرکت سوزن ) تقسیم می شوند.

♠ مدل HPS-200:

این مدل یکی دیگر از دستگاه های پرتابل است که به طور تخصص برای حک بر روی شاسی خودرو طراحی شده است و قابلیت طراحی و نصب فیکسچرهای پنوماتیکی و مگنتیک بنابر درخواست مشتری را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *