خدمات پس از فروش دستگاههای حکاکی روی فلزات

از لحظه انتخاب دستگاه‌های حکاکی روی فلزات مورد نظرتان واحد خدمات پس از فروش ما هر لحظه در کنار شماست، تا در بهره برداری درست کامل و دایمی از دستگاه هیچ مشکل و نگرانی نداشته باشید.

خدمات پس از فروش تیم فنی حک گستر شامل کلیه دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت می‌شود، که تکام آنها دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

نصب و راه اندازی دستگاههای حکاکی روی فلز در محل

بهترین دستگاه حکاکی روی فلز دنیا هم وقتی که به درستی نصب نشده باشد، و یا کاربر دانش کافی برای بهره‌گیری از توانایی‌های انواع دستگاههای حک فلز را نداشته باشد. آن تبدیل به دستگاهی بی‌مصرف خواهد شد، که کابوس هر صنعتگریست. تیم ما با حضور خود در مکان تولیدی شما مشتریان و صنعتگران عزیز با دقت تمام اقدام به نصب دستگاه حکاکی در محل کرده و تمامی آموزش‌های لازم جهت استفاده بهینه از آن را به کاربران و اپراتورهای مسئول می‌دهیم. تا مطمئن شویم، که آنها تمامی جوانب کار و بهره‌برداری از دستگاه را به طور کامل آموخته‌اند. و به راحتی و درستی قادر به استفاده از تواناییهای دستگاه مورد نظر هستند.

همینطور در تمام ساعات شبانه‌روز تیم پشتیبان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد کاربری و یا مشکلات پیش آمده است، تا از هر نظر آسودگی خیال به فعالیت خود بپردازید. پس از تحویل دستگاه‌های حکاکی روی فلز کارشناس ما در محل حضور پیدا کرده، و اقدام به نصب دستگاه مطابق با نیاز شما می‌کند. که البته باید به این نکته مهم اشاره کنیم که این خدمات هم مانند خدمات پس از فروش رایگان است.

 

خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش

آموزش بهره برداری از دستگاههای حکاکی روی فلزات

کارشناس ما پس از نصب دستگاه‌های حکاکی روی فلز اقدام به آموزش استفاده و بهره‌برداری کامل دستگاه به اپراتور مربوطه خواهد کرد، این خدمت نیز مانند خدمات پس از فروش رایگان انجام می‌شود.

خدمات تلفنی رفع مشکل دستگاههای حکاکی روی فلز

در صورت بروز هر مشکل در بهره‌برداری از دستگاه‌های حکاکی فلز کارشناسان ما به صورت تلفنی آماده راهنمایی و برطرف کردن مانع بوجود آمده هستند. به این معنی که ما خدمات پس از فروش را به این روش هم ارائه می‌دهیم، تا خط تولید شما همیشه آماده به کار باشد.

خدمات حضوری رفع مشکل دستگاه حکاکی روی فلز

چنانچه به هر دلیل از قبیل ناتوانی در استفاده از دستگاه‌های حکاکی فلز و فراموشی آموزش‌های ارایه شده و یا هر مورد دیگر که نیاز داشته باشید. کارشناس ما در کوتاه‌ترین زمان به محل شما آمده، و با ارائه خدمات پس از فروش  مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

خدمات طلایی پس از فروش

خدمات پس از فروش ما شعار نیست، خدمت به مشتریان برای ما ادای دین است. پایبندی به اعتمادیست، که آنرا مقدس می‌شماریم ،و ماحصل آن چیزی جز خدمات طلایی نیست. ما نیازها، محدودیت‌ها و دغدغه‌های تولید کنندگان و صنعتگران عزیز را به خوبی می‌شناسیم، و به آنها احترام می‌گذاریم. اولویت‌های شما اولویت ماست، 24 ماه گارانتی بدون قید و شرط واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش دستگاه‌های ما، تضمین کننده کار دائم خطوط تولید شماست .

ما ادعا نمی‌کنیم، که دستگاههای حکاکی روی فلزات ساخت ما خراب نمی‌شوند. اما تضمین می‌کنیم، در صورت بروز هرگونه مشکل در هر نقطه از ایران، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت دستگاه شما تعمیر شده، و مجدد نصب و آماده به کار است .

چرخه تولید شما نبض حیات ماست، نمی‌گذاریم بایستد.