چشم انداز


گسترش محصولات و بالا بردن کیفت همه جانبه اصلی ترین برنامه ما برای آینده است. تولید بازه گسترده تری از ماشین آلات و افزایش توانایی آنها نصبت به محصولات موجود در بازار، ما را توانمند تر ازهمیشه خواهد کرد، محصولاتی که نه تنها در ایران بلکه در مواردی حتی در جهان تک بوده و مورد مشابهی ندارد و به راحتی میتوانند بازار را شگفت زده کنند.

با تولید دستگاه های روتین و سفارشی مفتخریم که نیازهای بسیاری از همکارانمان را در صنعت ایران عزیز پاسخگو بوده ایم و اینک زمان آن رسیده که به بازارهای خارجی وارد شده توان خود را در رقابت با برترین های جهانی محک بزنیم و امید که در این عرصه نیز همچون گذشته موفق عمل کرده نماینده ای شایسته نام پر افتخار ایران باشیم

افتخارات

۱. برگزیده یازدهمین نمایشگاه صنعت تهران بین ۱۰۰۰ شرکت داخلی و خارجی در سال ۱۳۹۰

۲. تقدیر شده به دلیل ارائه فن آوری برتر توسط ریاست جمهوری

۳. برگزیده سومین نمایشگاه توانمندی صنایع هوا و فضا در سال ۱۳۹۱

۴. تقدیر شده در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان در سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲

۵. دریافت گواهینامه استاندارد  ISO9001:2008

 خط مشی

خط مشی ما توسعه پایدار است .توسعه ایی بر پایه تعامل. در طول تاریخ شرکت های بسیاری بوده اند که با وجود ارائه محصول عالی و استقبال بی نظیر از آنها به دلیل نبود تفکر توسعه و عدم انطباق دراز مدت با نیاز و درخواست مشتریان و عدم ارائه راهکارهای نوین و کیفیت به روز ، به مرور محوگشته و اکنون تنها خاطره ایی از آنها بر جای مانده.

اما ما به توسعه همه جانبه می اندیشیم . توسعه در فن آوری ، کیفیت و محصولات جدید. محصولاتی که پاسخگوی نیازهای شتابان عصر جدید باشد و این توسعه امکان پذیر نیست مگر با تعامل دائمی با مشتریانی که نه به دید خریدار ، بلکه به عنوان دوست ، همکار و بزرگترین و ارزشمندترین دارایی دستشان را می فشاریم و خود را ملزم به برآورده کردن نیازهایشان می دانیم ، و امید داریم که در کنار یکدیگر برای دستیابی به ایرانی آبادتر ، مقتدرتر و توسعه یافته تر گام برداریم.

تاریخچه

شرکت پارسیان صنعت حک گستر در سال 1387 به شماره ثبت 342631 با مسئولیت محدود تاسیس گردید و با بهره مندی از پرسنل مجرب و خلاق و تاکید بر رفع نیازهای صنعتگران ایرانی و کیفیت ماندگار به سرعت روی به پیشرفت نهاد و امروزه با  گذشت ۱۵ سال از تاسیس به بلوغ و پختگی خود که از پس پروژه های بیشمار به دست آمده می بالد.