دستگاه حکاکی ضربه ای روش مگنتیک

دستگاه های حک ضربه ای برای تولید نیرو برای ضربه به دو روش پنوماتیک و مگنتیک کار میکند. که در روش حکاکی پنوماتیک سوزن دستگاه  توسط نیروی باد حرکت میکند و به سطح کار ضربه وارد میکند. مزایای دستگاه های حکاکی ضربه ای پنوماتیکی می توان به اصطکاک پایین و دقت و سرعت بالای این نوع دستگاه اشاره کرد.

در روش مگنت نیرو بوسیله بوبین هاي دستگاه بوجود میاید و سبب میشود که  نوک دستگاه با ضربات منظم بر روی جسم حکاکی نماید.در سیستم دستگاه حکاکی ضربه ای مگنتیک سوزن دستگاه توسط القای جریان در یک سلف الکتریکی باعث به حرکت در آمدن آن که بزرگترین مزیت در این سیستم کم صدا بودن این دستگاه است که این دستگاه ها را برای کاردر فضاهای بسته مناسب میکند. در روش مگنتیک عمق کمتری نسبت به پنوماتیکی دریافت می کنید.

ویژگی های این روش حکاکی مگنتیک

قابلیت بالا، کیفیت حک مناسب، سرعت خوب و هزینه های پایین است که قابلیت حک با عمق ۱.۵ تا ۵. میلی متر را دارد.

انواع قطعاتی را می توان به روش حک ضربه ای مگنتیک حکاکی کرد و کاربر میتواند با کیفیت بالا و مطلوب و تیراژ بالای حک بر روی انواع قطعات بکار رفته در خودرو ، حک برروی شفت ، حک برروی انواع دیسک و فلنج ، حک برروی قطعات ماشین آلات صنعتی ، حک برروی انواع پلاک ، حک روی شماره شاسی خودرو ، حکاکی شماره اتاق خودرو ، حکاکی شماره موتور ، حک بر روی انواع قطعات مدور ، حکاکی بر روی لوله ، حکاکی بر روی انواع کپسولها و …. را انجام داد.

پرکاربردترین اطلاعاتی که میشود برای حک به روش مگنتیک انجام داد بر روی : انواع پلاک و قطعات ،شماره سریال ، تاریخ تولید ، سری ساخت ، آرم و لوگوی سازنده از این قبیل است. انواع فونتهای و طرح ها به آسانی با این دستگاه ها ایجاد میگردند. انواع فونتها و طرح ها که به آسانی با این دستگاه قابل اجرا می باشند.


کارهای قابل اجرا بوسیله دستگاه:

 1. حکاکی بر روی قطعه فلزی رنگ شده
 2. حک بر روی قطعات تولیدشده
 3. حک بر روی قطعات ریخته شده
 4. حکاکی روی پلاک
 5. قابلیت حک نقوش و طرح های گرافیکی
 6. قابلیت حک متن و تاریخ با انواع فونت
 7. حک بر روی لوله های آهنی
 8. حک شماره سریال،حک مارک
 9. حکاکی روی استینلس استیل
 10. حک روی قطعات آهنی کوچک
 11. حکاکی روی ابزار

لیست دستگاه ها:

HPS-130-MG

SPS-120-MG

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *