66943506 - 66943326 - 66570394 021

 شنبه تا چهارشنبه - 8:00 تا 17:00

تولید ماشین آلات CNC

 

تولید ماشین آلات CNC

تخصص ما طراحی و تولید ماشین آلات CNC و مخصوص است .  با تحقیق و توسعه و صرف زمان و هزینه بسیار امروزه مفتخریم ماشین آلات CNC ما با عملکردی منحصر به فرد و کیفیتی جهانی پاسخگوی خیل عظیمی از صنعتگران برتر این مرز و بوم است.

عموم محصولات ما در دو حوضه کاری زیر می باشد :

۱. ماشین آلات CNC حکاکی در فیلدهای مختلف ( ایندنت مارک ، اسکرایب مارک و براده برداری )

۲. ماشین آلات CNC دروازه ایی از جمله فرز ، دریل پلیت و برش

اما با توجه به توانمندی بالا توجه دائمی به امر تحقیق و توسعه امروزه توانایی ساخت انواع ماشین الات مخصوص به صورت سفارشی و بر اساس نیازهای مشتریان عزیز را دارا می باشیم.

دقت و عمر بالای کاری و صحت عملکرد در طولانی مدت ویژگی برتر ساخته های ما است و به کیفیت روز افزون و منحصر به فرد بودن آنها می بالیم.

بسته به اندازه دستگاه می توانید چندین اشیاء را روی میز کار تعمیر کرده و آنها را در یک پاس حک کنید ، که باعث می شود موقعیت یکسان حکاکی روی هر قطعه کار بسیار ساده تری شود. در حالی که حکاکی CNC در حال پردازش هر قطعه کاری با دقت یکسان است ، می توانید وقت خود را صرف کارهای دیگر کنید. ساخت سری های تحت کنترل رایانه با نتایج دقیقاً قابل تکرار در اشیاء بی شماری باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.


ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

نحوه حکاکی قطعات بزرگ 

 

دستگاه حکاکی cnc دارای یک قاب باز است و توسط 2 موتور بدون برس بدون کمربندهای آزار دهنده در محور x هدایت می شود. دستگاه حکاکی نیز می تواند بر روی یک قطعه بزرگ کار ، به عنوان مثال ، سنگ قبرها ، کابینت های کنترل و غیره مستقر شود.

قلم حکاکی ، فندک و جواهرات

ماشین آلات cnc  برای قلم های حرفه ای ، فندک های ساخته شده از فلز ، جواهرات ، هدایا ، مقالات گرد ، نیمه دور یا نامنظم را حک کنید. تقریباً هیچ محدودیتی برای این دستگاه حکاکی و محور چرخش اضافی وجود ندارد.
مثال ها

 


ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

در کدام بخش ها از ماشین های حکاکی CNC استفاده می کنند؟

آنچه روزگاری با کار زیاد توسط یک حکاکی حرفه ای در ساعات طولانی کار دشوار انجام می شد ، امروز توسط یک دستگاه حکاکی CNC انجام می شود.

اما نه تنها در زمینه حرفه ای ، می توانید تعداد بیشتری کاربر از آن استفاده کنند ، حتی برای سرگرمی ها و مبتدیان در کار حکاکی برای صرفه جویی در وقت و تلاش و به دست آوردن یک نتیجه دقیق ، ماشین آلات CNC را به طور فزاینده ای کاربرد دارند.


ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

موارد استفاده دستگاههای حکاکی CNC 

 • حکاکی امضا
 • حکاکی تصاویر روی ، به عنوان مثال سنگ ، گرانیت ، سنگ مرمر یا چوب
 • برچسب زدن از هر نوع به عنوان غنائم ، ماشین آلات ، تجهیزات فنی ، سنگ قبرها
 • شماره گذاری قطعات فلزی (شماره سریال)
 • هدایای شخصی ، به عنوان مثال تولید جواهرات منحصر به فرد
 • عکسبرداری
 • ساخت لیتوفانهای سه بعدی
 • علامت گذاری به سه بعدی یا دو بعدی

 


ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

دستگاه حکاکی CNC چگونه کار می کنند؟

مخفف CNC در اینجا دوباره برای کنترل عددی رایانه ای قرار دارد. یک ماشین ، در این حالت ، دستگاه حکاکی از طریق کامپیوتر به صورت عددی کنترل می شود.

سوابق داده های قبلاً وارد شده به سیستم حکاکی منتقل می شوند ، تا بتوانند به طور مناسب و به تدریج طی شوند تا نتیجه مطلوب حاصل شود. این اتفاق با استفاده از دستگاه نصب شده بر روی دستگاه حکاکی انجام میگیرد، این خراش در اشکال مختلف و با دقت  پیچیده و چند بعدی حتی در مواد سنگی صورت میگیرد.

دستگاه های حکاکی نیز به صورت ماشین های حکاکی لیزری وجود دارند. در اینجا حکاکی توسط بدنه فرز یا مکانیکی انجام نمی شود بلکه توسط لیزر پرانرژی که دقیقاً درون قطعه کار می سوزاند حکاکی می شود ، انجام می شود.


 

ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

مواد مناسب برای حکاکی با cnc نامحدود هستند

 1. فولاد
 2. سنگ گرانیت
 3. چوب
 4. پلاستیک
 5. شیشه
 6. سرامیک
 7. سنگ مرمر
 8. MOP
 9. سنگ
 10. فلزات

هنگام خرید دستگاه حکاکی CNC چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟

در هنگام خرید ماشین آلات CNC ، بهتر است به دنبال تولید کننده یا فروشنده فنی باشید. مهمترین قانون هنگام خرید دستگاه حکاکی یا دستگاه فرز:

هرچه دستگاه من با نیاز یک قطعه کار سازگارتر باشد ، نتیجه دقیق تر خواهد بود!


 

ماشین آلات cnc

ماشین آلات حکاکی cnc

پاسخ به برخی از سؤالات متداول

اندازه
دستگاه حکاکی من چه اندازه ای باید داشته باشد؟

ابعاد حداکثر قطعه کار برای ماشینکاری کدام است؟

برای حکاکی سنگ قبر ، اندازه متفاوتی نسبت به صفحات شناسایی سری دارم. اصل “بزرگتر بهتر است” – اگر من یک دستگاه حکاکی کوچکتر بخرم به لحاظ پروژه های آینده محدود هستم ، اگر یک دستگاه بزرگتر بخرم ، در اجرای پروژه های بزرگ انعطاف پذیری بیشتری دارم.

 

ابزارها

هنگام خرید ماشین آلات CNC چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟

لوازم جانبی یک معیار مهم است. در اینجا استفاده از ابزار مناسب ، متناسب با متریال قطعه کار و عملکرد دستگاه من ضروری است.

از ابزارهای چرخشی (حکاکی) استفاده می شود بلکه از دستگاه های برش ثابت (بیشتر نکات الماس) برای اهداف مختلف استفاده می شود. باز هم ، مشاوره باید توسط یک فروشنده خوب آموزش دیده باشد.

ساکشن
آیا در حکاکی من لزوما به مکش احتیاج دارم؟

در مورد افزایش تولید گرد و غبار ، با حذف مواد هنگام حکاکی ، باید مکش را مورد توجه قرار دهید. گرد و غبار می تواند عمق حکاکی و از این رو دقت نتیجه را تغییر دهد. همچنین ممکن است (بخصوص با مواد ساینده) بر روی اجزای مکانیکی دستگاه حکاکی ساخته شود ، که ممکن است بر عملکرد دستگاه حکاکی CNC تأثیر بگذارد.

مشاوره تخصصی
آیا می توانم از مشاوره کارشناس استفاده کنم؟

مانند سایر خریدهای عمده ، کیفیت مشاوره باید یک جنبه اساسی در خرید باشد.
یک خرده فروش خوب و حرفه ای و یا تولید کننده ماشین آلات CNC با کیفیت بالا ، همیشه برای مشاوره حتی پس از خرید در دسترس است. بنابراین ، خرید یک دستگاه کاملاً مناسب برای پروژه شما ، ورود را آسانتر می کند و نتایج دقیق تر خواهد بود.


منبع : cnc-step.com

 

دسته‌ها
درباره حک گستر

شرکت پارسیان صنت حک گستر

سازنده دستگاهای مانند: دستگاه حکاکی، حک فلز، دستگاه تگ کابل، حک سوزنی، دستگاه مارک زنی فلزات، دستگاه لیزر فایبر و ….

بررسی سبد خرید