66943506 - 66943326 - 66570394 021

 شنبه تا چهارشنبه - 8:00 تا 17:00

خدمات حکاکی

در این مقاله به معرفی خدمات حکاکی پارسیان صنعت حک گستر خواهیم پرداخت. امید است تا انتها مارا همراهی بفرمایید.

سر فصلهای این مقاله :

1- خدمات حکاکی

2-بهترین مرکز خدمات حکاکی

3-ارائه خدمات حکاکی با کیفیت بالا

4-تنوع بالا در خدمات حکاکی

5-قیمت حکاکی روی فلز

6-حکاکی روی فلز در این زمان

7-حکاکی لیزرفلزی و غیر فلزی

8-ماندگاری دائمی حکاکی فلزات

9-حکاکی لیزری ارزان

خدمات حکاکی 

خدمات حکاکی روی فلز به دلایل مختلفی در محیط های صنعتی و تبلیغاتی کاربرد دارد و برای انجام آن شیوه های متفاوتی ارائه شده است. به طوریکه خدمات حکاکی لیزری، ضربه ای، رول
مارکینگ و استفاده از دستگاه های CNC برای سطوح فلزی و غیرفلزی توسط مراکز مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. با توجه به هزینه بر بودن فرآیند حکاکی و اهمیت بسیار زیادی کیفیت کار، برای انتخاب بهترین مرکز خدمات حکاکی روی فلز لازم است چند مساله مهم مد نظر قرار گرفته شود. حک گستر؛ یکی از بهترین مراکز خدمات حکاکی لیزری روی فلز می باشد که در ادامه به بررسی نکات مهم در این حوزه می پردازد و شما را با خدمات متنوع این مجموعه آشنا می سازد.

خدمات حکاکی روی فلز-خدمات حکاکی-خدمات حکاک ی حک گستر

بهترین مرکز خدمات حکاکی

یکی از اصلی ترین دلایلی که حکاکی لیزری روی فلز و سایر سطوح رواج پیدا کرد، هویت دادن به قطعات و زیباتر کردن آنها می باشد. به طوریکه در حال حاضر از خدمات حکاکی در صنعت طلاسازی نیز استفاده شده و زیبایی و ظرافت را با هم تلفیق می کند. به همین خاطر باید بتوانید مرکزی را برای خدمات حکاکی لیزری انتخاب کنید که چند ویژگی مهم داشته باشند که عبارتند از:

ارائه خدمات حکاکی فلز با کیفیت بالا

مراکز و افراد زیادی هستند که خدمات حکاکی را به شیوه های مختلف لیزری، ضربه ای و غیره بر روی سطوح فلزی و غیرفلزی ارائه می دهند. اما تعداد محدودی از مراکز و افراد هستند که می توانند کار را با کیفیت بالا انجام دهند. کیفیت حکاکی روی فلز به عوامل مختلفی بستگی دارد که تجربه و تسلط به حکاکی، آشنایی با ویژگی های سطوح مختلف و استفاده از ابزارآلات و دستگاه های حرفه ای از جمله این موارد هستند. به عبارت دیگر، بهترین مرکز خدمات حکاکی روی فلز باید بتواند حکاکی را با ظرافت بسیار بالا و کاملا حرفه ای انجام دهد تا نتیجه مطلوبی از آن دریافت کنید.

تنوع بالا در خدمات حکاکی

با توجه به نیاز صنعت برش و کنده کاری و حکاکی روی سطوح فلزی مختلفی با دستگاه های لیزری انجام میشود. به عنوان مثال ممکن است در حوزه فعالیت شما نیاز به استفاده از خدمات حکاکی لیزر آلومینیوم، طلا، نقره، آهن، فولاد، چدن، برنج، مس و حکاکی لیزر استیل باشد. در این شرایط بهتر است گزینه هایی را برای حکاکی انتخاب کنید که از تجهیزات و تجربه کافی برای برش دادن و حکاکی روی این سطوح برخوردار باشند.

قیمت حکاکی روی فلز

قیمت حکاکی لیزری روی فلز با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین میشود. جنس سطح، ابعاد و نوع طرح و لیزری یا ضربه ای بودن دستگاه و تیراژ سفارش از جمله این موارد می باشند. به همین خاطر است که قیمت خدمات حکاکی در مراکز مختلف با هم متفاوت بوده و در برخی بسیار گران یا ارزان هستند. بهترین مرکز خدمات حکاکی روی فلز با دستگاه های لیزری و غیره باید بتواند تناسب خوبی میان کیفیت و قیمت خدمات خود برقرار کند.

حکاکی لیزری روی فلز در کمترین زمان

مدت زمان مورد نیاز برای حکاکی روی فلزات با توجه به نوع طرح، شیوه حکاکی، جنس سطوح و همچنین تیراژ سفارش تعیین میشود. از دیگر عوامل بسیار مهم در مدت زمان ارائه سفارش حکاکی، تعداد دستگاه های موجود در مرکز خدمات حکاکی می باشد. با توجه به اینکه تیم های حرفه ای و با سابقه تعداد دستگاه ها و تجهیزات بیشتری را در مجموعه فعالیت های خود مورد استفاده قرار می دهند، در نتیجه در مدت زمان کوتاه امکان ارائه حکاکی لیزری روی فلزات را فراهم می کنند.

حکاکی لیزری

علیرغم وجود روش های متنوع برای حکاکی روی فلزات، استفاده از نیروی لیزر بیشترین کاربرد را در این زمینه دارد. حکاکی لیرزی به چند دلیل مهم طرفداران زیادی دارد که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

حکاکی لیزری فلزی و غیرفلزی

دستگاه های حکاکی لیزری در دو نوع فایبر و co2 تولید و عرضه میشوند که هر یک برای سطوح مختلفی کاربرد دارند. به طوریکه برای حکاکی لیزری فلزات می توان از دستگاه های فایبر استفاده نمود و برای سطوح غیرفلزی مانند چوب و سنگ دستگاه های لیزر co2  مناسب می باشند. دستگاه حکاکلی لیزری فایبر این امکان را فراهم می کند تا بر روی سطوح فلزی از قبیل فولاد، استیل، طلا، نقره، برنج، مس و چدن و غیره طرح هایی با عمق زیاد را ایجاد نمود. البته لازم به ذکر است که تنوع دستگاه های لیزر حکاکی بسیار زیاد می باشد و می توان آنها را بر اساس منبع لیزر، ثابت یا پرتابل و متریال مورد استفاده در گروه های مختلفی تقسیم بندی نمود. به عنوان مثال، دستگاه لیزر حکاکی لامپی یکی از نسل های قدیمی تر از دستگاه های لیزر می باشد که کیفیت، کارایی و طول عمر آن کمتر از نوع فایبر بوده و مراکز حرفه ای خدمات حکاکی اغلب لیزر فایبر را انتخاب می کنند. مجموعه حک گستر از این گروه تجهیزات برای ارائه خدمات حکاکی لیزری پلاک روی سطوح مختلف فلزی استفاده می کند که کیفیت بسیار مطلوبی دارند.

خدمات حکاکی-خدمات حکاکی حک گستر،دستگاه حکاکی،قیکت دستگاه حکاکی

ماندگاری دائمی حکاکی لیزری فلزات

از دیگر ویژگی های بسیار مناسب حکاکی لیزری روی فلزات می توان به ماندگاری بالا و همیشگی طرح اشاره نمود. این گروه از تجهیزات با اشعه برش های عمیقی را روی سطح فلزات ایجاد نموده و به همین خاطر ماندگاری آنها دائمی خواهد بود. همچنین لازم است بدانید که به علت عدم تماس دستگاه با سطح فلز، خروجی این کار بسیار تمیز بوده و کیفیت آن نیز بالا می باشد.

حکاکی لیزری ارزان

نسل های جدید دستگاه حکاکی لیزری در مقایسه با قابلیت های متعدد و دقت و ظرافت بسیار بالایی که دارند، از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. علاوه براین، سرعت عمل بسیار بالایی در ارائه خدمات حکاکی داشته و در نهایت این ویژگی ها باعث میشوند تا قیمت حکاکی لیزری روی فلزات گران نباشد.

حک گستر؛ ارائه خدمات حکاکی لیزری روی فلزات در تهران

گروه صنعتی حک گستر که از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های حکاکی روی فلزات از قبیل دستگاه حکاکی سوزنی ضربه ای، لیزری و حکاکی با CNC می باشد، در مجموعه فعالیت های خود ارائه خدمات حکاکی را قرار داده است. به منظور آشنایی با خدمات حکاکی لیزری روی فلزات این مجموعه می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

 

 

تازه ترین مطالب
دسته‌ها
درباره حک گستر

شرکت پارسیان صنت حک گستر

سازنده دستگاهای مانند: دستگاه حکاکی، حک فلز، دستگاه تگ کابل، حک سوزنی، دستگاه مارک زنی فلزات، دستگاه لیزر فایبر و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سبد خرید