خدمات حکای و فروش تگ کابل
فروش دستگاه حکاکی تگ کابل

 

انواع خدمات حکاکی تگ کابل و ساخت ماشین آلات مختلف

تخصص ما در گروه صنعتی پارسیان صنعت حک گستر طراحی و تولید ماشین آلات CNC و مخصوص است. با تحقیق، توسعه، صرف زمان و هزینه بسیار امروزه مفتخریم، ماشین آلات CNC ما با عملکردی منحصر به فرد و کیفیتی جهانی پاسخگوی خیل عظیمی از صنعتگران برتر این مرز و بوم است.

تگ کابل یکی از خدمات محبوب در حوزه‌ی حکاکی می‌باشد. خدمات حکاکی تگ کابل جهت حکاکی بر روی انواع تگ‌ها و لیبل‌ها کاربرد دارد، و می‌تواند بر روی قطعات گوناگونی انجام شود. حکاکی تگ کابل غالباً با استفاده از تکنولوژی لیزر صورت می‌گیرد، لیزرها می‌توانند طرح‌ها، نام محصول، لوگوی شرکت و یا هر نوع متن یا طرح دلخواه را روی تگ‌ کابل حکاکی کنند. که روش دقیق و پایداری است، که قابلیت کارکرد در تگ‌های مختلف را داراست.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش دستگاه تگ کابل

تولید و فروش دستگاه تگ کابل

ما در این گروه صنعتی تولید کننده انواع دستگاه‌های حکاکی مورد استفاده در صنایع مختلف هستیم. ما با تولید و فروش دستگاه حکاکی تگ کابل آماده ارائه این دستگاه‌ها با قیمت و کیفیت مناسب هستیم.

عموم محصولات ما در دو حوزه کاری زیر می‌باشد :

۱. ماشین آلات CNC حکاکی در فیلدهای مختلف ( ایندنت مارکینگ Indent marking ، اسکرایب مارکینگ Scribe و لیزر فایبر )

۲. ماشین آلات CNC دروازه‌‌ایی از جمله فرز ، دریل پلیت و برش لیزری

اما با توجه به توانمندی بالا و توجه دائمی به امر تحقیق و توسعه امروزه توانایی ساخت انواع ماشین‌الات مخصوص به صورت سفارشی و بر اساس نیازهای مشتریان عزیز را دارا هستیم. دقت و عمر بالای کاری و صحت عملکرد در طولانی مدت ویژگی برتر ساخته‌های ما است و به کیفیت روز افزون و منحصر به فرد بودن آنها می‌بالیم.

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش دستگاه تگ کابل

 

مشاوره و نیازسنجی قبل از خرید دستگاه حک تگ کابل

شناخت نیازهای شما توسط بهترین کارشناسان این حوزه در اولویت ماست. خرید دستگاهی بیش از نیاز شما و یا خرید ماشین‌آلاتی که در دراز مدت نتواند پاسخگوی تمام خواسته‌های شما باشد. برای شما چیزی به جز هدر رفتن منابع مالی، انسانی و مهمتر از آن زمانی به بار نمی‌آورد.

مشاورین ما در این گروه تولیدی تمامی طول پروسه انتخاب دستگاه و سیستم‌های مورد نیازتان در کنار شما هستند. تا با اطمینان بهترین دستگاه مورد نیاز حوزه کاری خود را انتخاب کنید، نیازهای شما مهمترین امر در تعیین یک انتخاب عالی است. ما با مشاورینی با تجربه در تمامی صنایع به خوبی نیازسنجی و ارائه پیشنهادات برتر به شما را به عهده می‌گیریم.

دستانتان را به ما دهید، بهترین‌ها در دستان شماست.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش دستگاه تگ کابل

 

حکاکی تگ کابل خام و موارد استفاده در صنایع

خدمات حکاکی تگ کابل برای ایجاد نشانگرهای شناسایی روی تگ‌های کابل مورد استفاده قرار می‌گیرند. حکاکی لیزری تگ کابل ، حکاکی سوزنی تگ کابل و حکاکی با جوهر، برخی از روش‌های معمول برای حکاکی تگ کابل‌ هستند. همچنین، رینگ‌های خاصی نیز برای تثبیت تگ به کابل‌ها استفاده می‌شوند.

تگ‌ها به صورت عمده برای موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرند:

شناسایی کابل: با نصب تگ بر روی هر کابل، می‌توان به راحتی آن را از بین دیگر کابل‌ها تشخیص داد. این کار در شناسایی و پیگیری کابل‌ها در شبکه‌های پیچیده و بزرگ بسیار اهمیت دارد.

ردیابی و عیب‌یابی: در صورت بروز خطا یا اشکال در کابل‌ها، تگ‌ها می‌توانند به عنوان نشانگر و راهنمایی برای ردیابی مشکلات مورد استفاده قرار بگیرند. با نامگذاری و شماره‌گذاری دقیق آنها، عیب‌یابی سریع‌تر و آسان‌تر خواهد بود.

مدیریت فضا: با استفاده از تگ‌ها بر روی کابل‌، می‌توان پیچیدگی کابل‌ها را در یک محیط کاری کاهش داد. با داشتن برچسب‌های شناسایی شده روی کابل‌ها، مرتب‌سازی و مدیریت موثر‌تر کابل‌ها در رک‌ها و کابینت‌ها امکان‌پذیر خواهد بود.

امنیت: تگ‌ها می‌توانند در مواردی که حفاظت از کابل‌ها و عدم دسترسی به آنها توسط افراد غیرمجاز اهمیت دارد، مورد استفاده قرار گیرند.

از آنجا که تگ‌ها اطلاعات مهمی را درباره کابل‌ها در اختیار ما قرار می‌دهند، استفاده صحیح از آنها و خدمات حکاکی تگ کابل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
خدمات حکاکی تگ کابل

 

انجام خدمات حکاکی تگ کابل خام

تیم خدمات شرکت حک گستر آماده است، تا انجام کلیه امور مربوط به خدمات حکاکی شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه انجام دهد. کابل تگ، یک عنصر شناسایی است، که بر روی کابل‌های ارتباطی مانند کابل‌های شبکه، کابل‌های برق، کابل‌های فیبر نوری و غیره نصب می‌شود. هدف اصلی این تگ‌ها بر روی کابل‌های مختلف، شناسایی و مدیریت صحیح کابل‌ها در سیستم‌های کابل‌کشی است.

این خدمات شامل :

  • خدمات حکاکی لیزری پلاک‌ها
  • خدمات حکاکی لیزری تگ کابل
  • خدمات حکاکی ضربه‌ای بر روی تگ کابل و پلاک
  • خدمات حکاکی لیزری و ضربه‌ای بر روی انواع قطعات فلزی و غیر فلزی

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش دستگاه حکاکی تگ کابل

تولید و فروش تگ کابل استیل و بست کمربندی استیل

تیم متخصصین ما با تولید انواع تگ‌های کابل مورد استفاده در صنایع مختلف آماده ارائه انواع خدمات حکاکی و تولید و فروش تگ کابل استیل و بست کمربندی استیل هستند.

  • تولید و فروش تگ کابل استیل 304 و 316
  • فروش انواع بست کمربندی استیل در سایزهای مختلف
  • انواع تگ کابل را در سایزهای 90X15 میلیمتر – 120X15 میلیمتر
  • انواع تگ تجهیز تک سوراخ و دو سوراخ در سایزهای مختلف بر اساس سفارش
  • انواع بست کمربندی در اندازه‌های مختلف 15 ، 20 ، 30 سانتی

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش تگ کابل

ویژگیهای حکاکی تگ کابل با لیزر

همانطور که توضیح دادیم، جهت انجام حکاکی بر روی قطعات مختلف بزرگ و کوچک از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. که یکی از آنها استفاده از دستگاه حکاکی لیزری در حکاکی تگ کابل است. حکاکی لیزری تگ کابل یکی از روش‌های پرکاربرد در حکاکی است. این روش بسیار دقیق و پیشرفته است. در زیر به برخی از ویژگی‌های حکاکی لیزری تگ کابل‌‌ها اشاره می‌کنیم.

مزایای حکاکی تگ کابل‌ها با لیزر عبارتند از:

ماندگاری بالا: حکاکی تگ‌ها با استفاده از لیزر، دوام و ماندگاری بالایی دارد. و آن را در برابر خوردگی، سایش و شستشو محافظت می‌کند.

ظاهر شکیل: ظاهری شکیل و حرفه‌ای برای محصول به ارمغان می‌آورد، و به تبلیغات و شناخت برند کمک خواهد کرد.

افزایش امنیت: می‌تواند به منظور برچسب‌گذاری و شناسایی محصولات و سازماندهی بهتر انبوهی از کالاها استفاده شود.

دقت بالا و جزئیات فراوان: حکاکی با استفاده از پرتو لیزری بسیار دقیق انجام می‌شود. این روش قادر است، به طور دقیق حکاکی تمام جزئیات و نقش‌های ریز روی آن را انجام دهد. حتی الگوها و متن‌هایی با اندازه بسیار کوچک نیز با وضوح بالا حکاکی می‌شوند.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش دستگاه حکاکی تگ کابل

 

عمق قابل تنظیم: حکاکی لیزری تگ کابل می‌تواند در صورت نیاز به عمق بیشتر در حکاکی را تنظیم کند. با تنظیم و قدرت لیزر، می‌توانید تصمیم بگیرید. که حکاکی بر روی آن بسیار عمیق باشد، یا با حکاکی سطحی‌تر انجام شود.

ماندگاری و مقاومت در برابر فرسایش: حکاکی با لیزر بسیار ماندگار است، و در برابر فرسایش و خوردگی مقاومت بالایی دارد. این روش به طور معمول برای تگ‌هایی استفاده می‌شود، که در محیط‌های سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انعطاف پذیری مواد: حکاکی لیزری روی انواع مواد مختلف تگ‌ها قابل اجراست، از جمله فلز، پلاستیک، لاستیک، چرم، و غیره. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد. تا برای ماده مورد نظر خود را بر اساس نیاز‌ها، استفاده کنید.

سرعت اجرا: حکاکی با لیزر به طور عمومی سریعتر از بسیاری از روش‌های حکاکی دیگر است. این ویژگی به خصوص برای حکاکی تگ‌هایی با حجم بالا بسیار مناسب می‌باشد.

استفاده از حکاکی لیزری تگ کابل‌ مزایای قابل توجهی دارد. البته، در انتخاب روش حکاکی، باید نیازها و شرایط خاص خود را در نظر گرفته و بهترین روش را انتخاب کرد. برای انجام خدمات حکاکی تگ کابل، می‌توانید به شرکت‌های تولید کنندگان تجهیزات حکاکی مانند این گروه صنعتی مراجعه کنید.

آنها می‌توانند شما را در انتخاب طرح، مواد استفاده شده و نحوه‌ی حکاکی راهنمایی کنند. پیش از انتخاب و خدمات حکاکی تگ کابل، توصیه می‌شود، اطلاعات کامل در مورد قیمت، زمان تحویل و نمونه‌های کارهای قبلی را دریافت کنید.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
خدمات حکاکی و فروش تگ کابل

 

ویژگی‌های حکاکی سوزنی تگ کابل

حکاکی سوزنی یکی از روش‌های پرکاربرد در حکاکی تگ کابل است. در ادامه، ویژگی‌های دستگاه حکاکی سوزنی در حک تگ‌های کابل را بررسی می‌کنم:

دقت بالا: حکاکی سوزنی امکان حکاکی طرح‌ها و متون دقیق و با جزئیات بالا را فراهم می‌کند. در این روش، سوزن به صورت دقیق روی تگ حرکت کرده و تصویر را با وضوح و کیفیت بالا حک می‌کنند.

عمق بیشتر:  باعث حک شدن تصویر با عمق بیشتر روی تگ کابل می‌شود. که این ویژگی به ارمغان می‌آورد، که حکاکی در برابر فرسایش و خوردگی مقاوم‌تر و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
فروش تگ کابل

 

امکان تنوع طرح‌ها: با استفاده از حکاکی سوزنی، می‌توانید طرح‌ها، نام محصول، شعار شرکت و هر نوع متن دلخواه دیگری را بر روی آن حکاکی کنید. این روش امکان انتقال هر نوع طرح و الگو را فراهم می‌کند، و شما می‌توانید خلاقیت خود را به کار بگیرید.

سرعت اجرا: حکاکی سوزنی در مقایسه با برخی روش‌های دیگر حکاکی، به راحتی و به سرعت قابل اجراست. این امر به ویژه در صورت نیاز به حکاکی انبوهی از تگ‌ها بسیار مناسب است.

انعطاف‌پذیری مواد: حکاکی سوزنی قابلیت انجام روی انواع مواد مختلف تگ را داراست. از جمله مواد قابل حکاکی می‌توان به پلاستیک، فلز، چرم و … اشاره کرد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد، تا با توجه به نوع محصول و نیاز‌های خود، ماده‌ای را برای تگ کابل انتخاب کنید، که با حکاکی سوزنی سازگار باشد.

با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها، حکاکی تگ کابل حکاکی سوزنی می‌تواند یک روش مناسب برای حکاکی تگ‌ها باشد. لازم به ذکر است، که بسته به نیاز شما و نوع محصول، ممکن است سایر روش‌های حکاکی نیز مناسب باشند.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
خدمات حکاکی و فروش تگ کابل

خدمات پس از فروش دستگاه حکاکی تگ کابل

پس از سال‌ها تجربه و ارائه خدمات به مراکز صنعتی مختلف باید بگوییم، مهم‌ترین نکته در خرید دستگاه‌های صنعتی خدمات پس از فروش محصولات است. بعد از فروش دستگاه حکاکی تگ بر روی کابل‌ها‌ این خدمات باعث رضایت و بازگشت مشتری می‌شود. مهمتر از آن خدمات پس از فروش دستگاه حکاکی تگ کابل ارائه سریع و دقیق محصول در زمان کوتاه است.

خدمات پس از فروش یک تعهد است، سابقه ما در این زمینه نشان از انجام این تعهد در گروه صنعتی پارسیان صنعت حک گستر دارد. در صورت دریافت هر گونه خدمات از جمله خرید، بهینه سازی و دریافت انواع خدمات حکاکی حتما توسط تیم ما مورد پشتیبانی قرار خواهید گرفت.

 

خدمات حکاکی و فروش تگ کابل
خدمات حکاکی و فروش تگ کابل

بهینه سازی ، تعمیر و سرویس انواع ماشین آلات حکاکی

بسیاری از ماشین آلات حکاکی که به ایران وارد شده و یا توسط  شرکت‌های مختلف تولید کننده دستگاه حکاکی ساخته شده‌اند. که سازندگان یا وارد کنندگان توانایی ارائه خدمات برای ماشین آلات خود را ندارند. شما مشتریان عزیز می‌توانید تعمیر و سرویس هر نوع از دستگاه‌های حکاکی خود را به ما بسپارید، و معجزه را با ما تجربه کنید.

از تامین قطعات مصرفی تا تعمیر و یا حتی تغییر سیستم‌های مکانیکی و پشتیبانی نرم افزاری یا طراحی نرم‌افزار جدید جهت نیازهای به روز شما همه و همه به راحتی توسط تیم ما انجام می‌شود . همچنین ما به عنوان تنها دارنده فن‌آوری دستگاه حکاکی بدون کامپیوتر در ایران توانایی بهینه‌سازی هر نوع دستگاه حکاکی و تبدیل آن به نوع بدون کامپیوتر را دارا هستیم. تضمین تعمیرات ما بر روی دستگاه‌های و برندها دیگر و گارانتی 24 ماهه بهینه سازی نشان اطمینانی است، که به توانمندی خود داریم.

چرخه تولید شما نبض حیات ماست ، نمی گذاریم بایستد.