46878221-46878275-46878277

شنبه تا چهارشنبه - 8:30 تا 17:30

بهترین دستگاه حکاکی لیزر

حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

بهترین دستگاه های حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری از جمله لیزرهای پر سرعت میباشد که با دقت فوق العاده بالا جهت حکاکی انواع طرح های مختلف در دو مدل دو بعدی و سه بعدی ارایه میگردد.

این دستگاه با قابلیت حک بر روی انواع اجسام فلزی و غیر فلزی میتواند انواع لوگو ، سریال نامبر، بارکد و … را دارا میباشد. این دستگاه در صنایع طلا و جواهر ، قطعات خودرو ، کامپیوتر ، شیرآلات صنعتی ، هدایای تبلیعاتی ، یراق آلات ، تجهیزات پزشکی و … کاربرد فراوانی دارد.

که زیر مجموعه ای از مارک لیزر است لیزر برای حکاکی یک شی است. از طرف دیگر علامت گذاری لیزر ، دسته وسیع تری از روش های حکاکی بر روی یک جسم است ، که شامل تغییر رنگ در اثر تغییر شیمیایی / مولکولی ، سرپیچی ، کف کردن ، ذوب شدن ، فرسایش و غیره نیز می شود.

این تکنیک شامل استفاده از جوهرها نیست ، و همچنین شامل بیت های ابزاری نیست که با سطح حکاکی تماس می گیرند و سائیده می شوند ، این مزیت را نسبت به فن آوری های حکاکی یا نشانگر جایگزین که در آن جوهرها یا سرهای بیت به طور منظم تعویض شود ، می دهد.

تأثیر مارک لیزر برای مواد “لیزر” ویژه طراحی شده و همچنین برای برخی از رنگها برجسته تر است. اینها شامل پلیمرهای حساس به لیزر و آلیاژهای فلزی جدید است .


حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

حکاکی لیزری 

اصطلاح علامت گذاری لیزر همچنین به عنوان اصطلاح عمومی مورد استفاده قرار می گیرد که طیف گسترده ای از تکنیک های سطحی شامل چاپ ، مارک داغ و پیوند لیزر را پوشش می دهد . دستگاه های حکاکی لیزر و مارک گذاری لیزر یکسان هستند ، به طوری که گاهی اوقات این دو اصطلاح توسط کسانی که فاقد دانش و تجربه در تمرین هستند اشتباه می شوند.

حکاکی لیزری، زیر مجموعه ای  از مارک لیزر است که با استفاده از لیزر برای حکاکی بر روی اشیا مختلفبا جنس های مختلف کاربرد دارد. “مارک لیزری” برای مارک گذاری یا علامت گذاری قطعات و مواد با پرتو لیزر به کار گرفته میشود.  دستگاه حک لیزر توانایی حکاکی بر روی انواع مواد و متریال فلزی و غیرفلزی در صنایع را دارا میباشد.

دستگاه مورد نظر خود را با توجه به نوع متریال انتخاب نمایید.دستگاه لیزر فایبر توانایی حکاکی انواع متریال فلزی و غیر فلزات را دارد. دستگاه لیزر CO2  قابلیت حک بر روی انواع متریال غیرفلزی را دارد. از مزایای دستگاه حک لیزری می توان به کیفیت، سرعت، دقت، دوام حک، راحتی استفاده از دستگاه و هزینه پایین تولید اشاره کرد.

نصب روتاری روی دستگاه های حک لیزری امکان حکاکی قطعات مدور و گرد امکان پذیر میکند.چرخش  قطعه توسط روتاری امکان حک لیزری قطعات را فراهم می سازد.
دستگاه لیزر حکاکی قابلیت استفاده جهت متریال هایی نظیر کاغذ، مقوا، چوب،لاستیک، پارچه، چرم، جیر، سنگ، پلکسی، کاشی، شیشه، آلومینیوم ، آینه، مولتی استایل،  طلا، نقره، برنج، مس، استیل، آهن را دارد.

حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

انواع دستگاه‌های حکاکی لیزری و همچنین ماشین های حکاکی لیزر  با قابلیت حکاکی ظریف روی فلزات و غیر فلزات با سرعت بالا، خروجی مطلوب و راندمان بالا می باشد، دستگاه های حکاکی لیزر تولید شده توسط شرکت پارسیان صنعت حک گستر در مدل های متنوع و گوناگون متناسب با فعالیت های مختلف و در دو دسته بندی کلی ارائه شده است .

دسته بندی اولیه تحت عنوان ماشین حکاکی لیزری فلزات و دسته دوم با عنوان دستگاه لیزرحکاکی غیر فلزات محسوب می شود. حکاکی با لیزر راهکاری عالی برای درج نشان و آرم خود روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر روی مشتریان است. حکاکی با لیزر روی هر ماده و متریالی صورت میگیرد. این حکاکی میتواند بر روی انواع چوب، شیشه ، پارچه، کاغذ و مقوا و همچنین مواد گرانقیمت فلزی و غیر فلزی مثل طلا، یاقوت ، الماس … صورت گیرد.

مدل های مختلف ماشین لیزر حکاکی شامل FLM , MUV , MC, MF و مدل های دیگری از دستگاه های حکاکی لیزری است که میتوانید از آن ها دیدن کنید و متناسب با بودجه و نیاز خود خرید خود را انجام دهید.


حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

مواد مناسب حکاکی لیزری

  1. مواد طبیعی، پلاستیک ، فلزات ، فلزات روکش شده
  2. سنگ و شیشه ، جواهرات ،هنر زیبا ،آینه های لیزری
  3. کاربرد صنعت ،حکاکی لیزر مستقیم صفحات فلکسوگرافی و سیلندرتصویربرداری با لیزر فتوپلیمر مستقیم
  4. حکاکی لیزری رول های آنیلوکس ، حکاکی لیزری زیر سطح (SSLE)

 


حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

انواع دستگاه حکاکی لیزری

یک ماشین حکاکی لیزری را می توان به عنوان سه بخش اصلی تصور کرد: لیزر ، کنترلر و سطح. لیزر مانند یک مداد است – پرتوی ساطع شده از آن به کنترلر امکان می دهد الگوهای موجود در سطح را ردیابی کند. جهت کنترل ، شدت ، سرعت حرکت و پخش پرتو لیزر با هدف سطح انتخاب می شود تا مطابق آنچه لیزر می تواند بر روی آن عمل کند.

سه نوع اصلی ماشین های حکاکی وجود دارد

متداول ترین آن جدول XY است که معمولاً قطعه کار (سطح) در آن ثابت است و لیزرهای نوری در جهت X و Y به حرکت در می آیند و پرتوی لیزر را برای ترسیم بردارها هدایت می کنند . بعضی اوقات لیزر ثابت است و قطعه کار حرکت می کند.

گاهی قطعه کار در محور Y و لیزر در محور X حرکت می کند. ژانر دوم برای قطعه کار استوانه ای (یا قطعه کار مسطح نصب شده در اطراف استوانه) است که در آن لیزر به طور موثری یک مارپیچ خوب را طی می کند و پالس لیزر روشن یا خاموش تصویر مورد نظر را بر اساس شطرنجی تولید می کند.

در روش سوم ، هر دو لیزر و قطعه کار ثابت و گالوو هستند آینه ها پرتو لیزر را روی سطح قطعه کار حرکت می دهند. حکاکی های لیزری با استفاده از این فناوری می توانند در حالت خشن یا بردار کار کنند.

 


حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

مواردی که درزمان خرید دستگاه باید در نظر بگیرید

اگر در صنعت چاپ و تولید کار می کنید ، برش و حکاکی لیزری در کارها متفاوت است. اغلب با همه چیز از فلزات سخت گرفته تا مواد بسیار نرم کار می کنید که اگر به درستی حکاکی نشوند ممکن است شکسته شود.

1. قیمت

دستگاه ها اختلاف قیمت قابل توجهی وجود دارند

2. سازگاری نرم افزار

دو گزینه را باید مورد توجه قرار دهید.اولین کار این است که همه کارهای خود را به نرم افزاری که بطور خاص با حکاکی همراه است انجام دهید.گزینه دوم حکاکی است که با نرم افزار شما کار می کند. به این ترتیب ، اگر چیزی را در CAD یا خاصیت Adobe ایجاد کنید ، می توانید آن را به حکاکی منتقل کنید.

حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری

3. مواد

بعضی از این دستگاه های حکاکی لیزری فقط روی مواد نرمتر کار می کنند ، مانند چرم یا برنامه های براق که می توانید روی لیوان ها قرار دهید. اگر می خواهید روی فلز حکاکی کنید ماشین های بسیار خاصی وجود دارد. و برای چرم یا مواد نرم افزاری چاپ کنید ، گزینه های دیگری نیز در آنجا وجود دارد.

 4- اتصال

با بیشتر آنها ، می توانید یک اتصال USB برقرار کنید. اما ممکن است دیگران از طریق بلوتوث یا رابط بی سیم 2.4 گیگاهرتز متصل شوند. در موارد دیگر ، اگر می خواهید فضای کاری خود را آزاد کنید ، باید دستگاهی را در نظر بگیرید که از فناوری بی سیم استفاده می کند.

5- اندازه

برای اندازه دستگاه حکاکی به مشخصات محصول توجه کنید. لازم نیست UPS را در درب خود داشته باشید ، همیشه مشخصات را قبل از سفارش بدانید.


منبع : ویکی پدیا

منبع :omnicoreagency.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنظیمات حریم خصوصی
ما از کوکی ها برای بالا بردن تجربه شما هنگام استفاده از وب سایت خود استفاده می کنیم. اگر از خدمات ما از طریق یک مرورگر استفاده می کنید ، می توانید کوکی ها را از طریق تنظیمات مرورگر وب خود محدود کنید ، مسدود یا حذف کنید. ما همچنین از محتوا و اسکریپت های شخص ثالث استفاده می کنیم که ممکن است از فناوری های ردیابی استفاده کنند. شما می توانید رضایت خود را به صورت انتخابی در زیر ارائه کنید تا اجازه تعبیه چنین شخص ثالثی داده شود. برای کسب اطلاعات کامل درباره کوکی های مورد استفاده ، داده هایی که جمع آوری می کنیم و نحوه پردازش آنها ، لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.
Youtube
رضایت برای نمایش محتوا از - Youtube
Vimeo
رضایت برای نمایش محتوا از - Vimeo
Google Maps
رضایت برای نمایش محتوا از - Google
Spotify
رضایت برای نمایش محتوا از - Spotify
Sound Cloud
رضایت برای نمایش محتوا از - Sound
بررسی سبد خرید
×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین