66943506 - 66943326 - 66570394 021

 شنبه تا چهارشنبه - 8:00 تا 17:00

خدمات پس از فروش

از لحظه انتخاب دستگاه مورد نظرتان واحد خدمات پس از فروش ما هر لحظه در کنار شماست تا در بهره برداری درست ،کامل و دایمی از دستگاه هیچ مشکل و نگرانی نداشته باشید.

خدمات پس از فروش ما به شرح زیر می باشند:

 کلیه دستگاههای این شرکت دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشند.

نصب و راه اندازی در محل

 

بهترین دستگاه دنیا وقتی که به درستی نصب نشده باشد و یا کاربر دانش کافی برای بهره گیری از توانایی های دستگاه را نداشته باشد ، تبدیل به دستگاهی بی مصرف می گردد که کابوس هر صنعتگریست.

تیم ما با حضور خود در مکان تولیدی شما با دقت تمام اقدام به نصب دستگاه کرده و تمامی آموزش های لازم را به کاربران می دهد و مطمئن شده که آنها تمامی جوانب کار و بهره برداری از دستگاه را به طور کامل آموخته اند.

همینطور در تمام ساعات شبانه روز تیم پشتیبان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد کاربری و یا مشکلات پیش آمده است تا از هر نظر آسوده به فعالیت خود بپردازید.

پس از تحویل دستگاه کارشناس ما در محل حضور پیدا کرده واقدام به نصب دستگاه مطابق با نیاز شما می کند. این خدمت رایگان است.

آموزش

کارشناس ما پس از نصب اقدام به آموزش استفاده و بهره برداری کامل دستگاه به اپراتور مربوطه خواهد کرد. این خدمت نیز رایگان انجام می شود.

خدمات تلفنی

در صورت بروز هر مشکل در بهره برداری از دستگاه کارشناسان ما به صورت تلفنی آماده راهنمایی و برطرف کردن مانع بوجود آمده هستند تا خط تولید شما همیشه آماده به کار باشد.

خدمات حضوری

چنانچه به هر دلیل از قبیل ناتوانی در استفاده از دستگاه و فراموشی آموزش های ارایه شده و یا هر مورد دیگر که نیاز داشته باشید کارشناس ما در کوتاهترین زمان به محل شما آمده و مشکل شمارا برطرف خواهد کرد.

خدمات طلایی پس از فروش

خدمات ما شعار نیست . خدمت به مشتریان برای ما ادای دین است ، پایبندی به اعتمادی است که آنرا مقدس می شماریم و ماحصل آن چیزی جز خدمات طلایی نیست.

ما نیازها ، محدودیت ها و دغدغه های تولید کنندگان و صنعتگران عزیز را به خوبی می شناسیم و به آنها احترام می گذاریم . اولویت های شما اولویت ماست.18 ماه گارانتی بدون قید و شرط واقعی و ۵ سال خدمات پس از فروش دستگاه های ما ، تضمین کننده کار دائم خطوط تولید شماست .

ما ادعا نمی کنیم که دستگاه های ساخت ما خراب نمی شوند اما تضمین می کنیم در صورت بروز هرگونه مشکل در هر نقطه ایران ، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت دستگاه شما تعمیر شده ، نصب گشته و آماده به کار است .

چرخه تولید شما نبض حیات ماست ، نمی گذاریم بایستد.

بررسی سبد خرید