دستگاه فرز CNC چهار محور

شرکت حک گستر با طراحی و تولید دستگاه فرز cnc چهار محور گامی مهم در کاهش هزینه های خریداران محترم بردارد.با هزینه خرید پایین صاحب دستگاه شوید.

CNC فرم کوتاه شده عبارت Computer Numerical Control و به معنی کنترل عددی رایانه‌ای می‌باشد.  این دستگاه شامل یک کامپیوتر کوچک یا میکرو کامپیوتر می‌باشد که در اصل به عنوان واحد کنترل دستگاه عمل میکند.این کار باعث تا حذف مدارهای سخت‌افزار اضافی در واحد کنترل شده است.

این کامپیوتر وظیفه ارسال برنامه‌های لازم جهت برش و یا حک فلزات و غیر فلزات را بر عهده دارد. در واقع، تمام مراحل انجام کار و ابعاد نهایی قطعات از طریق کامپیوتر به دستگاه ارسال می‌شود.

در دستگاه CNC  برنامه در حافظه کامپیوتر ذخیره می‌شود و برنامه‌نویس به راحتی می‌تواند کدها، برنامه‌ها و الزامات را نوشته و ویرایش نماید. برنامه نوشته شده قابلیت استفاده برای قسمت‌های مختلف را داشته و نیازی به تکرار دوباره نمی‌باشد.

تقریبا تمام مواد با استفاده از CNC قابل ماشین‌کاری هستند. اما به طور کلی،  انتخاب متریال اولیه به نوع فعالیت و محصولی که مد نظر دارید بستگی خواهد داشت.

متریالی که به صورت معمول مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از: آلومینیوم، برنج، مس، استیل، چوب فوم، فایبرگلس و انواع پلاستیک.
ابزارهای مختلفی بر روی دستگاه CNC قابل اجرا و استفاده هستند که این ابزارها با برداشتن و حذف کردن بخش‌هایی از مواد از جمله فلزات و غیر فلزات، آن‌ها را به شکل‌ها و طرح‌های مختلف (گرد، چهارگوشه و …) درمی‌آورند.

در دستگاه فرز cnc چهار محور که شرکت حک گستر طراحی نموده است معیارهای زیر بسیار مهم بوده است:

  • هزینه خرید پایین دستگاه برای مشتری
  • استفاده بسیار ساده تر نسبت به دستگاههای مشابه برای خریدار
  • کوچکتر شدن دستگاه جهت جابجایی راحت تر و اشغال فضای کمتر
  • سفارشی شدن دستگاه بر اساس خواست خریدار
  • امکان اجرای برنامه های مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *