دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی فلزات روتاری

دستگاه حکاکی روتاری فلزات

دستگاه حکاکی فلزات روتاری– تجهیزات مورد استفاده در صنعت حکاکی بر اساس فاکتورهای مختلفی قابل تقسیم‌بندی هستند. به عنوان مثال می‌توان این گروه از دستگاه‌ها را در حالت کلی و بر اساس نوع نصب آنها بر روی سطح در گروه‌های ثابت و پرتابل دسته‌بندی کرد. در دسته‌بندی دیگر می‌توان با توجه به نحوه عملکرد هر یک از دستگاه‌ها آنها را در گروه‌های مختلفی مانند دستگاه حکاکی لیزری، ماشین آلات CNC و دستگاه حکاکی ضربه‌ای رومیزی قرار داد. هر یک از این گروه‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند، و کیفیت خروجی کار آنها کاملا با هم متفاوت است.

دستگاه حکاکی انواع زیادی دارد، که یک نوع آن دستگاه حکاکی فلزات روتاری می‌باشد. زمانی‌ که نیاز به حکاکی در سطحی دوار باشد، آنگاه بایستی که قطعه تحت فرمان کنترلر دستگاه حکاکی چرخانده شود. و حکاکی دور تادور قطعه انجام شود. برای این منظور یک فیکسچر روتاری با توجه به سایز قطعات طراحی شده و بر روی سیستم حکاکی نصب می‌شود. گروه صنعتی پارسیان صنعت حک گستر آماده تولید هر نوع دستکاه حکاکی روتاری بر اساس نیاز شما تولید کنندگان عزیز میباشد.

 

دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی روتاری

 

تنوع قطعات برای حکاکی با دستگاه روتاری 

در دستگاه حکاکی روتاری قطعات مختلفی با توجه به استانداردهای موجود بایستی بر روی بدنه استوانه‌ای شکل آنها حکاکی انجام شود. مانند فلنج‌ها و رینگ‌ها، شفت‌ها و لوله‌های سایز پایین و …

دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی فلزات روتاری

تنوع ساخت دستگاه حکاکی فلزات روتاری

دستگاه حکاکی فلزات روتاری برای هر کدام از قطعات می‌توان دستگاه خاص آنرا ساخت، به طور مثال جهت حکاکی بر روی فلنج در سایزهای مختلف می‌توان از دستگاه ذیل که تصویر آنرا می‌بینید ، استفاده کنید:

 

دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی فلزات روتاری

 

و یا مدل دیگری که ساده‌ترین مدل کاربردی است، مدل SPS170-3DR  است . واقع این سیستم نمونه تکمیل شده دستگاه حکاکی فلزات ثابت رومیزی مدل sps-170  بوده که با اضافه شدن آپشن فیکسچر Rotary  امکان حک بر روی استوانه – لوله – شفت – اجسام گرد و اجسام کونیک دار می‌باشد، و اگر Rotary باز شود می‌توان کاربردهای sps-170 را از این دستگاه گرفت.

 

دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی فلزات روتاری

قابلیت‌های دستگاه حکاکی فلزات روتاری

توانایی‌های دستگاه حکاکی روتاری به شرح زیر می‌باشد:

  • قابلیت نصب Rotary از سایز 10 به بالا
  • امکان طراحی برای حک تحت زاویه و اجسام کونیک
  • قابلیت نصب و حک پنوماتیک و مرغک از روبرو
  • امکان طراحی Rotary بر اساس نوع قطعات و نیاز مشتری

 

دستگاه حکاکی روتاری
دستگاه حکاکی فلزات روتاری

  

مشخصات دستگاه حکاکی فلزات روتاری

برای یک انتخاب مناسب در ابتدا شما باید با اطلاعات لازم بر روی دستگاه مورد نظر خود آشنا شوید، ما جهت آشنایی بیشتر ما عزیزان با تواناییهای دستگاه حکاکی روتاری تولید شده توسط این مجموعه فنی در اینجا مشخصات دستگاه حکاکی روتاری را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم:

 

ابعاد دستگاه 450*420*800   mm
ابعاد هد دستگاه 250*300*350   mm
محدوده حکاکی 170*100   mm
ارتفاع کارگیری 250   mm
وزن    50 kg
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه 2
عمق حکاکی 0.1 -1.5   mm
روش حکاکی INDENT MARK کوبشی
نوع موتور Stepper motor
محور حرکتی line slide+ linear guide
تغذیه 12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی RS232 & USB
حافظه جانبی SD Card

شما عزیزان در صورت نیاز به انواع دستگاههای حکاکی از جمله دستگاه حکاکی روتاری میتوانید با مشاوران ما در گروه فنی پارسیان صنعت حک گستر تماس حاصل نموده، و بر طبق نیز و نوع کاربرد دستگاه جهت تولید صنایع خود مشاوره دریافت کنید. متخصصین ما بعد از دریافت اطلاعات لازم و نیاز شما دستگاه مدنظر شما را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار شما عزیزان قرار میدهند.