حکاکی روی فلزات
تولید دستگاه حکاکی روی فلزات

خدمات صنعتی و تولید دستگاه حکاکی روی فلزات

اساس کار تیم ما در شرکت صنعتی پارسیان صنعت حک گستر از خرید مواد اولیه تا  طراحی و تولید دستگاه حکاکی روی فلزات تا مرحله پایان کار تحویل دستگاه حکاکی روی فلزات بر اساس بالاترین کیفیت و همسانی با بازار جهانی بوده است. ما در گروه صنعتی در تلاش بسیار زیاد، تا محصولات خود را در زمینه انواع ماشین‌آلات حکاکی و دستگاه‌های خاص را با نگرش جدید و طراحی منحصر به فرد تولید و روانه بازارهای جهانی کرده‌ایم.

 

دستگاه حکاکی روی فلزات
تولید دستگاه حکاکی روی فلزات

 

ما تحقیق مداوم و توسعه گسترده را سرلوحه کار خود قرار داده ایم، و مصمم هستیم. تا با رفع نیازهای صنعتگران عزیز و بر اساس خواسته آنها بهترین دستگاههای حکاکی را به صورت سفارشی تولید کرده و در ارائه خدمات حکاکی روی فلزات در کنار آنها باشیم. امروزه ما در این گروه صنعتی در موقعیتی قرار گرفته ایم، که کیفیت و خدمات دستگاه های حکاکی خود را قابل رقابت با بهترین برندهای روز دنیا میدانیم. و در زمینه تولید و ارائه دستگاه های حکاکی می توانیم تمامی روش های حکاکی رایج در دنیا را به مشتریان خود ارائه دهیم. تولید انواع دستگاه حک روی فلز در تخصص تیم ما در گروه پارسیان صنعت حک گستر است.

تولید دستگاه‌ حکاکی روی فلزات توسط تیم گروه فنی پارسیان صنعت حک گستر طبق خواسته و نیاز شما مشتریان عزیز جهت انجام خدمات حکاکی روی فلزات صورت می‌گیرد. تیم مهندسی و طراحی ما در این شرکت آماده ارائه انواع خدمات طراحی دستگاه و حک روی فلزات می‌باشد.

 

دستگاه حکاکی روی فلزات
تولید دستگاه حکاکی روی فلزات

 

تولید انواع دستگاههای حکاکی روی فلزات

گروه صنعتی حک گستر تولید کننده انواع دستگاه‌های حکاکی روی فلزات در ایران انواع دستگاه‌های ساخته شده توسط این مجموعه فنی به شرح زیر ایت:

 1. تولید دستگاه حکاکی لیزری، فایبر، پرتابل و رومیزی
 2. تولید دستگاه حکاکی CNC
 3. تولید دستگاه حکاکی سوزنی، ضربه ای، کوبشی پرتابل و رمیزی، پنوماتیک و مگنتیگ
 4. تولید دستگاه حکاکی خراشی اسکرایب
 5. تولید دستگاه حکاکی روتاری
 6. تولید دستگاه حکاکی رول مارکینگ
 7. تولید دستگاه پلاک زنی ومارک زنی
 8. تولید ماشین آلات سفارشی
 9. ساخت دستگاه الکتروشیمایی
 10. تولید انواع تگ کابل، لیبل و پلاک و بست کمربندی استیل

 11. و ….

بهینه سازی و تولید انواع ماشین آلات حکاکی سفارشی

در برخی موارد ممکن است، دستگاههایی که در گذشته به یران وارد شده، و در حال حاضر شرکت وارد کننده در دسترس نیست. یا اگر هست توانایی و امکان رفع مشکل پیش آمده ندارد، باید بگوییم یکی دیگر از خدماتی که توسط این مجموعه صنعتی ارائه می‌شود، بهینه‌سازی انواع دستگاه‌های حکاکی که دچار مشکل شده است، که شرکت تولید کننده یا وارد کننده امکان رفع مشکل را نداشته باشد. بوسیله تیم ما بهینه‌سازی شده و به چرخه تولید بازگردانده خواهد شد.

انواع خدمات تیم فنی حک گستر

خدمات مختلفی که بوسیله تیم فنی گروه صنعتی پارسیان صنعت حک گستر به مشتریان عزیز ارائه می‌شود، شامل موارد زیر است:

 • ارائه انواع خدمات حکاکی روی فلزات
 • مشاوره و نیازسنجی
 • خودکارسازی و اتوماسیون صنعتی
 • طراحی و ساخت تولید دستگاههای حکاکی روی فلزات و ماشین آلات سفارشی
 • سرویس انواع ماشین آلات حکاکی
 • نصب، راه اندازی و آموزش
 • خدمات حکاکی صنعتی و تبلیغاتی
 • انواع خدمات حکاکی تگ کابل، لیبل و پلاک و قطعات

در صورت نیاز به دریافت هرگونه خدمات از جمله تولید و طراحی انواع دستگاه‌های حکاکی فلزات به صورت سفارشی و طبق خواست شما تیم طراحان ما آماده ارائه خدمت خواهند بود. شما می‌توانید با تماس با پشتیبانی این گروه صنعتی تقاضای بررسی و دریافت اطلاعات را از همکاران ما در این حوزه داشته باشید.

ما استخدامتان می‌کنیم، به ما بپیوندید

رزومه خود را برای ما ارسال کنید، یا تماس بگیرید.

همین امروز تماس بگیرید