66943506 - 66943326 - 66570394 021

 شنبه تا چهارشنبه - 8:00 تا 17:00

در این مقاله به معرفی دستگاه حکاکی روی فلز پارسیان صنعت حک گستر خواهیم پرداخت. امید است این مقاله برای خواننده مفید واقع شود.

سر فصلهای این مقاله :

1-قیمت انواع دستگاه حکاکی

2-قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات

قیمت انواع دستگاه حکاکی

قیمت دستگاه حکاکی یکی از مهم ترین فاکتورهایی می باشد که قبل از خرید این تجهیزات باید مد نظر قرار داد و دقت زیادی در دلیل گران یا ارزان بودن آنها داشت.شرکت پارسیان صنعت حک گستر؛ سازنده انواع دستگاه حکاکی و ارائه خدمات حکاکی روی فلز می باشد که در ادامه تمام آنچه که باید درباره قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات و چوب و سایر سطوح بدانید را ارائه می دهد. مجموعه اطلاعات ارائه شده در ادامه متن شامل ویژگی ها و قیمت دستگاه حکاکی لیزری، سوزنی، CNC و غیره می باشد.

قیمت دستگاه حکاکی-انواع دستگاه حکاکی-خرید دستگاه حکاکی-خدمات حکاکی-حک گستر

قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات

مساله بسیار مهمی که در تولید و ساخت دستگاه حکاکی وجود دارد، قدرت و توانایی دستگاه در ایجاد برش و کنده کاری بر روی سطوح با درجه سختی های متفاوت می باشد. با توجه به اینکه نیروی مورد نیاز برای کنده کاری و حکاکی روی چوب کمتر از حکاکی روی فلزات می باشد، در نتیجه دستگاه و تجهیزات برای این دو سطح دارای قدرت و قابلیت های متفاوتی هستند. دستگاه حکاکی روی فلزات در حالت کلی باید چند ویژگی مهم داشته باشد مانند قدرت بالا، مصرف انرژی پایین، قابلیت حمل و عدم لرزش دستگاه پس از نصب و در نهایت حکاکی با کیفیت بالا.

با توجه به اینکه ویژگی های موجود در این دستگاه ها تاثیر مستقیم بر قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات دارد، در نتیجه هر چه قدرت دستگاه بالاتر و انرژی مصرف آن پایین تر باشد، در نهایت قیمت آن بالاتر خواهد بود. نکته مهمی که در خرید دستگاه حکاکی روی فلزات باید به آن توجه داشت، ایجاد تناسب بین قابلیت های مورد نیاز از دستگاه با قیمت آنها می باشد و نباید قیمت ارزان را بر کیفیت بالا خروجی دستگاه ترجیح داد. برای درک بهتر این مساله، ویژگی های چند مورد از بهترین دستگاه های حکاکی را در معرفی و قیمت آنها را بررسی می کنیم.

بیشتر بدانیم از : طراحی و ساخت ماشین آلات سفارشی در پارسیان صنعت حک گستر 

قيمت دستگاه حكاكي بر اساس نياز كارفرما و خواسته هاي آن از دستگاه ميتواند متفاوت باشد. دستگاه ها بر اساس مدل آن ميتوانند وزن و سايزهاي حكاكي مختلف داشته باشند.اگر نياز مشتري به دستگاه حكاكي پرتابل (دستي) باشد قاعدتا بايد وزن كمتر و به تبع آن حمل آسان تري داشته باشد.
ارتفاع قطعه اي كه قرار است روي آن حكاكي انجام شود نيز از عوامل مهم ديگر در تعيين حجم دستگاه است بنابراين قيمت دستگاه حكاكي بر اساس نياز سنجي دقيق از مشتري متفاوت است . از مزاياي تيم حك گستر توانايي ساخت دستگاه حكاكي بر اساس نياز شماست.

اگر قيمت دستگاه حكاكي براي شما مهم است ميتوانيد با مشاوران حك گستر در ميان بگذاريد تا با كيفيت ترين دستگاه حكاكي را با مناسب ترين قيمت در اختيارشما قراردهند. اگر بخواهيد رنج حدودي قيمت دستگاه حكاكي را بدانيد قيمت پايه آن از ١٤ ميليون تومان ميباشد.
كه اين قيمت روي دستگاه هاي خاص و آپشنال ميتواند به ١٠٠ ميليون تومان نيز برسد.

 

 

منبع : 

بررسی سبد خرید