66943506 - 66943326 - 66570394 021

 شنبه تا چهارشنبه - 8:00 تا 17:00

حکاکی لیزری

حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی به دلیل سرعت بخشیدن به فرآیند انجام عملیات حکاکی بر روی فلز و چوب و سایر سطوح، دارای تنوع بسیار بالایی بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از بهترین انواع این دستگاه ها می توان به نوع لیزری آنها اشاره نمود که با کمک لیزر بارکد، مشخصات فنی قطعات و غیره را بر روی سطوح مختلف از قبیل فلزات حک می کند.

وقتی شما میخواهید یک برچسب برای محصول را در یک زمان یا یک جدول پر از اجزای سازنده حکاکی با لیزر کنید دستگاه حکاکی لیزری با تنظیم آسان و ویژگی های پردازش کار و قابلیت های مارک گذاری دقیق ، میتواند انتخاب ایده آلی برای نیازهای مارک فلزی و پلاستیکی شما باشد.

تاریخچه حک

هنر حکاکی از گذشته تا امروز از مهم ترین و کاربردی ترین راه ها برای مشخص کردن اطلاعات مهم بر روی سطوح می باشد که انسان های اولیه بیشتر از کنده کاری روی سنگ برای رساندن مفهوم و منظور خود استفاده می کردند. این هنر در ایرانیان باستان نیز جایگاه ویژه ای داشته و نمونه های بارز آن را می توان در مهرهای به جای مانده از هخامنشیان و سکه های دوره اشکانیان و ساسانیان مشاهده کرد. دستگاه حکاکی در نمونه های ابتدایی و سنتی بیشتر شامل انواع مغار می باشد که نیروی مورد نیاز برای کنده کاری با این تجهیزات توسط دست انسان تامین می گردد. به مرور جنبه صنعتی این هنر مورد توجه قرار گرفت و نمونه هایی از دستگاه های مختلف در این زمینه طراحی و تولید گردید.

در حال حاضر می توان انواع دستگاه های حکاکی از قبیل دستگاه های حکاکی لیزری را مشاهده نمود که با سرعت بسیار بالا و بدون نیاز به نیروی دست، حکاکی را با تیراژ بالا بر روی سطوح مختلف از قبیل چوب، شیشه، سنگ، پلاستیک، پارچه و چرم و همچنین فلزات روکش دار اجرا نمود.

ماشین آلات حکاکی لیزری

دستگاه های لیزر فایبر ما می توانند انواع فلزات از جمله:

 • فولاد ضد زنگ
 • آلومینیوم
 • استیل ابزار
 • برنج
 • تیتانیوم

و موارد دیگر را حکاکی یا علامت گذاری کنید ، ماشین آلات حکاکی لیزر ما به شما این امکان می دهد در زمان های مختلف و انواع مختلف مارک لیزری مانند:

 1. بارکدها
 2. شماره های سریال
 3. متن و آرم های خود

را با یک دستگاه لیزر حکاکی کنید.

مشخصات فنی دستگاه حکاکی لیزری

از بهترین نمونه های دستگاه های حکاکی می توان به نوع لیزری اشاره نمود که منبع مورد نیاز برای تامین انرژی آنها و کنده کاری روی سطوح در این تجهیزات، پرتویی با لیزر طول موج نانومتر می باشد. از جمله مشخصات این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دستگاه های حکاکی لیزری با توجه به نوع لیزر استفاده شده در آنها و قابلیت در کنده کاری روی سطوح مختلف به گروه های لیزر فایبر اشاره نمود که قادرند به طور همزمان چند قسمت را با هم علامت گذاری نمایند. در این دستگاه ها با قابلیت فیکسچر روتاری می توان حکاکی را بر روی قطعات و تجهیزاتی که به صورت استوانه ای می باشند انجام داد که با توجه به دقت و ظرفات بالا در کنده کاری در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد. همچنین لازم به ذکر است که دستگاه های لیزر فایبر دارای گزینه منبع دوگانه لیزر می باشند که باعث میشوند تا بتوانید به طور همزمان برش اکرلیک و حکاکی را روی سطوح مختلف مانند چوب و لاستیک و سنگ انجام دهید.

از دیگر انواع دستگاه های لیزر می توان به لیزر بارکد اشاره نمود که کنده کاری بارکد را روی قطعات کوچک و بزرگ با دقت بالا و ظرافت بسیار عالی انجام می دهد. این دستگاه ها حکاکی هایی از قبیل  upc، data matrix و 2D  را می توانند ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های حکاکی می توانید با گروه حک گستر تماس بگیرید و مشاوره رایگان قبل از خرید هر یک از محصولات این مجموعه را دریافت نمایید.

 

 درباره خدمات حکاکی حک گستر بخوانید.

ماشین آلات حکاکی لیزری

ماشین آلات حکاکی

با ماشین های حکاکی لیزری – بر روی چه قطعاتی میتوانید حکاکی کنید؟

حکاکی لیزری طیف گسترده ای از امکانات را فراهم می کند. تطبیق پذیری و قابلیت اطمینان دستگاه های لیزر از قابلیت حکاکی و سفارشی سازی محصولات ساخته شده با :

 • چوب
 • شیشه
 • سنگ
 • پلاستیک
 • پارچه و چرم
 • فلز روکش دار

و موارد دیگر بی نظیر است! سهولت استفاده ، دقت بالا و سرعت سریع به هرکسی از سرگرمی تا کارآفرین توانایی تولید ایده و محصول خود را می دهد.

 

ماشین آلات حکاکی لیزری

سیستم حکاکی لیزری بارکد

لیزر بارکدها ، شماره های سریال و آرم های خود را با یک سیستم لیزر حکاکی کنید. سیستم های لیزر فیبر ما بطور مستقیم هر فلز برهنه یا روکش شده از جمله فولاد ضد زنگ ، فولاد ابزار ، برنج ، تیتانیوم ، آلومینیوم و موارد دیگر را حکاکی یا علامت گذاری می کند .

دستگاه های حکاکی لیزری ما به شما این امکان را می دهد که انواع مختلف مارک ها را حک کنید! شما میتوانید یک قطعه را به طور همزمان یا یک میز پر از اجزا را حکاکی کنید ، و فرآیند تنظیم آسان و قابلیت های دقیق مارک گذاری ، برای حکاکی بارکد سفارشی برای امکان پذیر است.

 

 

ماشین لیزر فایبر

ماشین حکاکی لیزر فایبر

لیزر فایبر

 

دستگاه لیزر فیبر مسطح بزرگ است که برای حکاکی بارکد ، متن و آرم روی فلزات و پلاستیک های مهندسی مناسب است. در مدلهای مختلف موجود است و بالاترین سرعت حکاکی و کیفیت استاندارد صنعتی ما را نشان می دهد و در انجام این امر کمک موثری برای شماست.

 

ماشین لیزر فایبر

ماشین حکاکی لیزر فایبر

انواع فلز سازگار با دستگاه لیزر فایبر

 • فولاد ضد زنگ
 • آلومینیوم
 • تیتانیوم
 • برنج
 • مس
 • نقره اي
 • طلا
 • فلزات سخت شده
 • اهن
 • و خیلی بیشتر
دستگاه حکاکی لیزری-حکاکی لیزری

ماشین حکاکی لیزری

ویژگی ها و مزایای دستگاه مارک فلزی

حکاکی لیزری

لیزر فلز با دستگاه لیزر فایبر یک فرایند سریع و آسان است. با دقت بالای دستگاه حکاکی فلز لیزری ، می توان علائم دقیقی را بدون تمیز کردن و یا انجام فرآیند اضافی مورد نیاز تولید کرد.

چند قسمت را همزمان یکبار علامت گذاری کنید

برای ساده تر کردن روند برچسب زدن بارکد و حکاکی روی صدها قطعه در یک بازه زمانی کوتاه ، یک اجزای تشکیل دهنده قطعات ایجاد کنید. که به راحتی می توانید قسمت اعظم قطعات خود را از طریق درب پنجره بالا یا درب دسترسی جلوی بار در دستگاه قرار دهید.

تنظیم موقعیت ابتدایی لیزر

موقعیت ابتدایی موقت را برای حکاکی یا علامت گذاری موارد منحصر به فرد تنظیم کنید. از گوشه بالا سمت چپ به عنوان موقعیت منزل خود استفاده کنید و یا به راحتی سر لیزر را به یک نقطه سفارشی روی میز حکاکی منتقل کنید تا به سرعت قطعات یا اجزای منفرد را پردازش کنید.

بیشتر بخوانیم : دستگاه حکاکی روی فلز 

فیکسچر روتاری

با استفاده از فیکسچر روتاری ، میتوانید بر روی قطعات و ابزارهای استوانه ای حکاکی کنید. روتاری برای تنظیم سریع و شکل های ساده استفاده می شود و یک Rotary 3-Jaw Chuck برای برنامه های مارک گذاری دقیق و اچ کردن در دسترس است.

گزینه منبع دوگانه لیزر (CO2 و فایبر)

با استفاده از گزینه منبع دوتایی ، توانایی حکاکی و یا برش اکریلیک ، چوب ، سنگ ، لاستیک و موارد دیگر را به دستگاه لیزر فایبر خود اضافه کنید. ما به بالاترین تطبیق پذیری لیزر موجود ، لیزر CO2 اضافه خواهیم کرد.

قطعات بزرگ و ابزارها را حک کنید

مشخصات دلخواه را حتی در قطعات بزرگ و ابزارهای خود با دستگاه لیزر ما حک کنید.

سؤالات متداول ماشین الات حکاکی با لیزر

آیا می توانم علائم تجاری را حک کنیم؟

بله سیستم های ما یک منطقه کاری فوق العاده بزرگ را حکاکی می کند!

آیا حکاکی لوگو ها با لیزر آسان است؟

شما میتوانید در نرم افزارهای طراحی مانند کورل ، آرم مورد نظر را ایجاد و از طریق نرم افزار دستگاه لیزر آنرا حکاکی کنید.

منبع لیزر چیست؟

منبع لیزر فیبر ، پرتویی با لیزر با طول موج نانومتر ایجاد می کند – ایده آل برای اچ کردن فلز و مارک پلاستیک.

آیا می توانم مارک های با کیفیت بالا ایجاد کنم؟

با قابلیت حکاکی با لیزر تا 1200 dpi ، متون ، حتی در کمترین ابعاد قابل حکاکی هستند و متن مشخص شده با لیزر و ابزار اندازه گیری به اندازه 2pt هنوز خوانا است.

آیا انواع مختلف لیزر بارکد ETCH وجود خواهد داشت؟

شما می توانید به راحتی حکاکی های 2D ، Data Matrix ، UPC ، کدهای خطی یا هر نوع بارکد دیگر را با یک حکاکی لیزری  حکاکی کنید.

آیا لیزر بخش های چندگانه را در یک بار وارد می کند؟

بخشی را ایجاد کنید که در آن بتوانید قطعات خود را قرار داده و صدها بارکد را به طور همزمان حک کنید.

دلایل استفاده از دستگاه لیزر حکاکی :

دلیل استفاده از دستگاه های لیزری مخصوص حکاکی چیست؟

 • چرا باید دستگاه های نسل های قبل را کنار گذاشته و دستگاه های لیزر نسل جدید را جایگزین کنیم؟
 • آیا پرداخت هزینه بالای این ماشین ها مقرون به صرفه و اقتصادی زیرا قیمت بالا تری به نسبت سایر ماشین آلات حکاکی دارد؟

.تمام این سوال ها را با هم در چند تیتر برسی میکنیم

دلیل خرید دستگاه حکاکی لیزری چیست.

۱-کیفیت بالا

۲- سریع

۳-راحت

۴- کم هزینه

۵- با دوام ترین روش پیاده سازی برند بر روی محصولات مختلف روش لیزری آن میباشد

مزایای برش لیزری با دستگاه حکاکی لیزری


سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی(عدم وجود لبه های اضافی در قسمت های برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش های مکانیکی و سنتی است. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام می‌دهد، دقت کار افزایش می‌یابد.

حکاکی لیزری روی فلز

انواع لیزر های مورد استفاده در حکاکی لیزری 

دستگاه حکاکی لیزری – لیزر‌ها انواع مختلفی مانند لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیواکتیو، لیزر جامد، لیزر فیبری و … دارند، اما در صنعت از دو نوع لیزر های گازی و جامد استفاده می‌شود. لیزر های پرکاربرد استفاده شده در دستگاه‌های برش لیزر صنعتی و در حکاکی لیزری عبارتند از:

لیزر CO2 که برای برش،حکاکی و تضعیف ماده مناسب است.

لیزر های نئودیمیم(Nd) و لیزر‌های نئودیمیم-ایتریم-آلومینیوم-گارنت(Nd-YAG) می‌باشند.

این دو لیزر سبک و روشی یکسان دارند و تفاوت آنها در کاربردشان می‌باشد. لیزر Nd برای تضعیف ماده و در مواقعی که قدرت زیاد و تکرار پذیری بالا مد‌نظر است به کار می‌رود.

راهنمای انتخاب دستگاه حک از محصولات حک گستر

لیزر Nd-YAG برای تضعیف ماده و حکاکی روی قطعه و در مواقعی که قدرت بسیار زیاد مورد نیاز است، استفاده می‌شود.

هرسه نوع لیزر یاد شده را می‌توان برای جوشکاری نیز استفاده کرد.

انواع روش‌های برش فلزات توسط لیزر

روش های مختلفی در برش با استفاده از لیزر وجود دارد.برخی از این روش‌ها عبارتند از:

۱) تبخیر ماده

۲) ذوب ماده به همراه دمیدن گاز پرفشار

۳) سوزاندن

۴) ایجاد شکاف به وسیله تنش‌های حرارتی

۵) برش سرد

روش برش های لیزری

برش تبخیری:


در این روش حرارت پرتو متمرکز شده،‌دما‌ی نقطه اثر رابه دما‌ی نقطه‌ی جوش می‌رساند و موجب تبخیر ماده و ایجاد حفره می‌شود. این روش برای برش موادی استفاده می‌شود که ذوب نمی‌شوند مانند:چوب، کربن و پلاستیک‌های ترموست.(دستگاه حکاکی لیزری)

برش ذوبی به همراه دمیدن گاز پرفشار: 


در این روش ابتدا پرتو‌ی لیزر، ماده مورد نظر را در نقطه‌ی کاری به دمای نقطه‌ ذوب می‌رساند. بلافاصله با استفاده از جریان پر‌فشار یک گاز(معمولا هوا) به نقطه‌ی مورد نظر ضربه ای وارد شده و باعث ریزش مواد ذوب شده از روی جسم مورد نظر می‌شود. در این روش نیازی به بالا بردن دما به اندازه ای بیشتر از نقطه‌ی ذوب ماده نیست در نتیجه دستگاه قدرت مصرفی کمتری دارد. از این روش عموما برای برش فلزات استفاده می‌شود.

برش با ایجاد شکاف به وسیله تنش‌های حرارتی


مواد ترد به شکستگی حرارتی حساس می‌باشند. از این ویژگی مواد ترد در روش یاد شده استفاده می‌شود.اشعه‌ی لیزر روی سطح ماده متمرکز شده و باعث ایجاد حرارت موضعی و انبساط حرارتی می‌شود. این عمل باعث ایجاد شکاف در ماده شده و با حرکت دادن پرتو می‌توان آن را هدایت کرد تا برش مد نظر اتفاق بیفتد.این روش عموما برای برش لیزری شیشه ها و مواد شیشه مانند استفاده می‌شود.

تلرانس و پرداخت سطح


برش های لیزری جدید دارای دقتی در حدود ۲۵ میکرومتر(۰.۰۱ میلی‌متر) هستند.

زبری استانداردسطح (Rz) با ضخامت ورق افزایش می‌یابد اما با قدرت لیزر و سرعت برش کاهش می‌یابد.

تلرانس و پرداخت سطح

مصرف انرژی


مهمترین اشکال دستگاه برش لیزری مصرف زیاد برق آن‌ها است. بازدهی لیزر‌های صنعتی چیزی در حدود ۵ تا ۴۵ درصد است

مقدار قدرت مورد نیاز برای برش لیزر در یک کار بخصوص به نوع ماده، ضخامت، روش مورد استفاده و نرخ برش مدنظر، بستگی دارد.

نرخ تولید و برش


دستگاه حکاکی لیزری حداکثر نرخ برش توسط عواملی چون قدرت لیزر، ضخامت ماده، نوع فرآیند مورد استفاده و خواص مواد محدود شده است. برای همه‌ی مقاصد و اهداف، یک لیزر می‌تواند تا ۳۰ برابر سریع‌تر از یک اره‌ی استاندارد باشد. دستگاه های برش CNC با هدایت کامپیوتری و توسط لیزری که از آنها متساطع می شود عملیات مختلفی مانند برش لیزری، حک لیزری و … را انجام می دهند. این دستگاه ها مزایای زیادی دارند، مثلاً سرعت بسیار بالایی دارند و با توجه به هدایت شدن توسط کامپیوتر، خروجی های کاملاً یکسانی دارند.

خرید دستگاه حکاکی لیزری

در انجام سفارشات اختصاصی در رابطه با دستگاه حکاکی لیزری اهمیت بسیار بالایی دارد به این خاطر که دستگاه با به روز ترین سیستم ها برای عملیات لیزری مورد استفاده قرار میگیرد.ما در این مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره خرید و فروش دستگاه حکاکی لیزری ، فلز ، شیشه ، چوب ، سنگ و دیگر قطعات مربوطه مانند برش لیزیری بدهیم.

در هنگام خرید دستگاه حکاکی لیزری باید به نکاتی قابل توجه توجه بفرمایید که در این مقاله عنوان میکنیم

هنگام خرید دستگاه حکاکی لیزری به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

از جمله دستگاه های بسیار مورد توجه در حکاکی ظریف و با دقت ، دستگاه های حکاکی لیزری هستند.

در هنگام خرید به ویژگی های دستگاه حک لیزری توجه بفرمایید از جمله:

 • برای خرید همیشه باید به نیاز ها و زمینه کاری خود توجه نموده و با توجه به آن دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • از جمله مورد قابل توجه سایز میز کار است.
 • شما باید با توجه به متریالی که می خواهید از آن استفاده کنید و این که قرار است برش و حکاکی روی چه سایزی از متریال انجام گیرد، سایز میز کار خود را انتخاب کنید.
 • اگر سایز متریالی که قرار است روی آن طرحی حکاکی شود بزرگ باشد به همان نسبت باید میز دستگاه لیزر نیز بزرگ انتخاب شود در غیر این صورت متریال روی دستگاه جای نمی گیرد.

قیمت انواع دستگاه حکاکی

قیمت دستگاه حکاکی یکی از مهم ترین فاکتورهایی می باشد که قبل از خرید این تجهیزات باید مد نظر قرار داد و دقت زیادی در دلیل گران یا ارزان بودن آنها داشت.شرکت پارسیان صنعت حک گستر؛ سازنده انواع دستگاه حکاکی و ارائه خدمات حکاکی روی فلز می باشد که در ادامه تمام آنچه که باید درباره قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات و چوب و سایر سطوح بدانید را ارائه می دهد. مجموعه اطلاعات ارائه شده در ادامه متن شامل ویژگی ها و قیمت دستگاه حکاکی لیزری، سوزنی، CNC و غیره می باشد.

قیمت دستگاه حکاکی-انواع دستگاه حکاکی-خرید دستگاه حکاکی-خدمات حکاکی-حک گستر

قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات

مساله بسیار مهمی که در تولید و ساخت دستگاه حکاکی وجود دارد، قدرت و توانایی دستگاه در ایجاد برش و کنده کاری بر روی سطوح با درجه سختی های متفاوت می باشد. با توجه به اینکه نیروی مورد نیاز برای کنده کاری و حکاکی روی چوب کمتر از حکاکی روی فلزات می باشد، در نتیجه دستگاه و تجهیزات برای این دو سطح دارای قدرت و قابلیت های متفاوتی هستند. دستگاه حکاکی روی فلزات در حالت کلی باید چند ویژگی مهم داشته باشد مانند قدرت بالا، مصرف انرژی پایین، قابلیت حمل و عدم لرزش دستگاه پس از نصب و در نهایت حکاکی با کیفیت بالا.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه حکاکی

با توجه به اینکه ویژگی های موجود در این دستگاه ها تاثیر مستقیم بر قیمت دستگاه حکاکی روی فلزات دارد، در نتیجه هر چه قدرت دستگاه بالاتر و انرژی مصرف آن پایین تر باشد، در نهایت قیمت آن بالاتر خواهد بود. نکته مهمی که در خرید دستگاه حکاکی روی فلزات باید به آن توجه داشت، ایجاد تناسب بین قابلیت های مورد نیاز از دستگاه با قیمت آنها می باشد و نباید قیمت ارزان را بر کیفیت بالا خروجی دستگاه ترجیح داد. برای درک بهتر این مساله، ویژگی های چند مورد از بهترین دستگاه های حکاکی را در معرفی و قیمت آنها را بررسی می کنیم.

نیاز کارفرما

قيمت دستگاه حكاكي بر اساس نياز كارفرما و خواسته هاي آن از دستگاه ميتواند متفاوت باشد. دستگاه ها بر اساس مدل آن ميتوانند وزن و سايزهاي حكاكي مختلف داشته باشند.اگر نياز مشتري به دستگاه حكاكي پرتابل (دستي) باشد قاعدتا بايد وزن كمتر و به تبع آن حمل آسان تري داشته باشد.
ارتفاع قطعه اي كه قرار است روي آن حكاكي انجام شود نيز از عوامل مهم ديگر در تعيين حجم دستگاه است بنابراين قيمت دستگاه حكاكي بر اساس نياز سنجي دقيق از مشتري متفاوت است . از مزاياي تيم حك گستر توانايي ساخت دستگاه حكاكي بر اساس نياز شماست.

اگر قيمت دستگاه حكاكي براي شما مهم است ميتوانيد با مشاوران حك گستر در ميان بگذاريد تا با كيفيت ترين دستگاه حكاكي را با مناسب ترين قيمت در اختيارشما قراردهند.

اگر بخواهيد رنج حدودي قيمت دستگاه حكاكي را بدانيد قيمت پايه آن از ١٤ ميليون تومان ميباشد.
كه اين قيمت روي دستگاه هاي خاص و آپشنال ميتواند به ١٠٠ ميليون تومان نيز برسد.

قیمت دستگاه برش لیزری

دستگاه حک لیزری

دستگاه حک لیزری

معلوم بودن قیمت دستگاه حکاکی لیزری برای مشتریان قابل توجه میباشد که باید به آن توجه داشت.

مشخص کردن قیمت برای واردکننده و همچنین مشخص کردن نوع پشتیبانی قرارداد خیلی مهم است.

توان  دستگاه نیز از اهمیت خاصی برخوردار است

این توان قابل تغییر است که برای کار روی متریال های متفاوت توان این لیزر متفاوت است.

دستگاه برش لیزر CO2  یک تیوب شیشه ای مانند لامپ لیزری مولد پرتو لیزر است .

به وسیله آن می توان روی متریال های متفاوت حکاکی کرد.

از ویژگی های دیگر دستگاه برش لیزر میز ثابت و یا برقی بودن آن است.

که اگر این میز ثابت باشد باید برای برش روی قسمت های مختلف متریال این چرخش به صورت دستی انجام گیرد.

ولی اگر میز برقی باشد دیگر به راحتی قابل چرخش برای حکاکی خواهد بود.

4 نکته کاربردی در موقع خرید دستگاه حکاکی لیزری

دستگاه برش لیزری

1: نیاز سنجی خرید دستگاه لیزر

ابتدا باید بدانید چه دستگاهی نیاز دارید ، ابعاد توان و چه متریالی برش میدهید

2: کیفیت دستگاه حکاکی لیزر

کیفیت ساخت دستگاه قطعات استفاده شده تیوپ بردها و چیلر دستگاه همچنین نوع میزان ثابت یا آسانسوری بسیار مهم هستند

3: کیفیت دستگاه حکاکی لیزری

فروشنده دستگاه کیست؟چه سابقه ای دارد؟سیستم کاری آنها چگونه است؟و دیگر سوالات مربوطه

4: سرویس و خدمات و گارانتی

خدمات پس از فروش شرکت چگونه است؟چگونه نسبت به رفع مشکل اقدام میکنند؟

جهت اطلاع از قیمت انواع دستگاه های حکاکی میتوانید با مشاوران پارسیان صنعت حک گستر تماس بگیرید.

 

 


منبع:epiloglaser.com

 

تازه ترین مطالب
دسته‌ها
درباره حک گستر

شرکت پارسیان صنت حک گستر

سازنده دستگاهای مانند: دستگاه حکاکی، حک فلز، دستگاه تگ کابل، حک سوزنی، دستگاه مارک زنی فلزات، دستگاه لیزر فایبر و ….

1 دیدگاه
 • حجت اله پیرمرادیان
  5:24 ق.ظ, دسامبر 2020

  سلام من میخواهم یه دستگاه حکاکی روی سنگ بخرم لطفا راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سبد خرید